Sizzling Hot Deluxe

Незмінна фруктова класика завжди залишається в моді в ПМ казино. Саме на це робили ставку програмісти ігрового автомата Sizzling Hot Deluxe.

Інтерфейс

Візуальне оформлення геймплею Sizzling Hot Deluxe хоч і яскраве, проте дещо нудне. Так, для фону розробники вибрали червоні та фіолетові кольори, поєднані у трьох лініях.

Барабани займають понад половину всього простору на моніторі. Зверху над ними знаходиться лаконічна яскрава вивіска. Усі кнопки управління та «кредитні» панелі розташовані знизу.

Символи

Класика Sizzling Hot Deluxe прослідковується в усьому, зокрема, в іконках. Саме тому на барабанах можна зустріти як різноманітні фрукти, так і сімку та зірку. Остання – скаттер.

Ставки і виплати

Азартний геймплей Sizzling Hot Deluxe відверто розчаровує кількістю платіжних ліній. Їх тут лише п’ять фіксованих. Попри це не варто розчаровуватися, оскільки ситуацію покращують середня та висока волатильність, а також 96% коефіцієнт повернення.

Клієнти ігрових автоматів Парі Матч самостійно обирають, скільки слід платити за спін. Цінові показники коливаються в межах 5-500 кредитів.

Стартовий виграш залежить від вартості запуску барабанів та отриманої комбінації. Мінімально слот Sizzling Hot Deluxe дозволяє «заробити» 5 грн, а от максимально – 500 000 гривень!

Також додатковий прибуток приносять:

  1. Скаттер. Активує 10 фріспінів та х10 множник.
  2. Ризик-гра. Після кожної виграшної ставки користувач може спробувати впіймати успіх, вгадуючи кольори карт, що з’являються на моніторі. Кожна правильна відповідь подвоює «заробіток».

Щодо джекпоту – його в Sizzling Hot Deluxe немає.