Rock Climber

Хочете випробувати удачу, побувавши в ролі скелелаза? Тоді азартний ігровий автомат Rock Climber  в PM Parimatch – ідеальний для цього варіант.

Інтерфейс

З перших секунд ігровий автомат Rock Climber переносить користувачів у світ льодовиків, скель і не тільки. Для фону тут використано зображення обмерзлої гори, біля підніжжя якої біля багаття гріється альпініст.

Барабани займають більшу частину простору екрану. Зверху над ними розташована вивіска з назвою геймплею та монітори, які відображають фінансові показники. Справа творці розмістили консоль управління.

Символи

Знаки Rock Climber виконані в одному стилі й повністю відповідають тематиці геймплею. На барабанах ви побачите: кирки, шапки, черевики, рюкзаки, намети, прапорці, куртки і сніжинки.

Окремо варто виділити спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Rock Climber має тільки дев’ять змінних платіжних ліній. Додатково ситуацію покращують 95% коефіцієнт повернення і середній показник волатильності.

Вартість обертання в Паріматч слотах змінна. Ціновий показник коливається від 1 до 900 кредитів.

Початковий виграш залежить винятково від зібраної комбінації. Так, мінімально вдасться зібрати 2 грн, тоді як максимально – 5 000.

Додатково на «заробіток» впливають:

  1. Джекпот. Стабільна сума в розмірі 675 000 гривень.
  2. Бонусна гра 1. Полягає у вгадуванні кольору карт. Кожна правильна відповідь приносить подвоєння поточного виграшу.
  3. Бонусна гра 2. Геймер повинен вибрати коробку. У кожній з них захований приз. Максимально можна виграти 270 000 грн.
  4. Дикий. Його поява дозволяє замінити положення символів на барабанах.