Resident

Мафія, поліція, постійні розбірки і небезпека. Все це зібрано в ігровому автоматі Resident.

Інтерфейс

Візуальне оформлення геймплею Resident можна навіть назвати холодним. Переважним кольором є металік. Для фону використано зображення покинутого складу з поліцейським, що взявся розбирати докази на підлозі.

Барабани займають значну частину екрану Parimatch casino. Зверху над ними творці розташували вивіску з назвою софта й панелі, що відображають кредити. Знизу – консоль управління ігровим процесом.

Символи

Всі знаки софта Resident повністю відповідають тематиці геймплею. Тут можна зустріти і кримінальні атрибути, і зброю, і погони, і багато іншого.

Відзначимо, деякі символи виступають в ролі спеціальних пропозицій.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і понад 96% коефіцієнт повернення роблять Resident одним з найвигідніших  Парі Матч ігрових автоматів у фінансовому плані.

Юзер самостійно вибирає ставку. Так, за один спін можна заплатити від 1 до 900 кредитів.

«Заробіток» безпосередньо залежить від кількості зібраних комбінацій. Так, мінімально можна «підняти» дві гривні, максимально – 5 000.

Виграш також збільшується завдяки:

  1. Бонусній грі. Полягає у вгадуванні карт. П’ять правильних відповідей збільшують виграш до х10.
  2. Спеціальним пропозиціям. Дозволяють користувачеві отримати до 20 безкоштовних обертань, замінювати символи на барабанах, множити виграш в коефіцієнті х2, х4, х6, х8, х10.
  3. Джекпоту. Фіксований максимальний виграш становить 675 000 гривень.