Pharaoh’s Gold II

Хочете побувати в Давньому Єгипті й при цьому заробити грошей? Тоді відкривайте ігровий автомат в ПМ казіно Pharaoh’s Gold II і насолоджуйтеся процесом.

Інтерфейс

Візуальне оформлення Pharaoh’s Gold II можна назвати трохи нудним. Для фону творці вибрали помаранчевий колір з текстурою апельсина.

Барабани займають більшу частину простору екрану. Зверху над ними в тому ж помаранчевому кольорі виконана вивіска з назвою софта. Знизу знаходяться «кредитні» монітори й консоль управління.

Символи

Знаки софта виконані в єдиному стилі та в загальній відповідності тематиці Pharaoh’s Gold II. Всього тут можна побачити і колоду карт, і давньоєгипетські атрибути, і спеціальні пропозиції.

Ставки і виплати

Pharaoh’s Gold II пропонує користувачам ігрових автоматів Паріматч дев’ять змінних платіжних ліній, середній показник волатильності і 95% коефіцієнт повернення.

Вартість обертання барабанів вибирається геймерами самостійно. Цінові показники коливаються від 1 до 900 кредитів.

На суму виграшу впливають кілька факторів, серед яких – вартість спіна та спрацьована комбінація. Так, в Pharaoh’s Gold II мінімально можна «підняти» 2 грн, тоді як максимально – 900 000 гривень.

Додатково впливають на суму:

  1. Скаттер. Приносить х3 множник і 15 фріспінів.
  2. Дикий. Змінює символи на барабанах.

На жаль, Pharaoh’s Gold II не має джекпоту.