Keks

Ігровий автомат Keks переносить геймерів ПМказіно у світ російських казок 17-18 століть. Тут є і бабуся, що в’яже носочки, і самовари, і гармошки, і багато іншого.

Інтерфейс

Ігровий автомат Keks оформлений у вигляді дерев’яної хатинки з видом зсередини. Більшу частину простору займають барабани. Знизу під ними знаходяться кнопки управління, а зверху – екрани для відображення ставок і виграшів.

Між усім цим можна розглянути і сам інтер’єр хатинки, і навіть її мешканців: дерев’яні підлогу і стіни (зі зрубу), барвистий килим, павутину в кутах, невелику лавку, величезну піч. Головні персонажі – великий чорний кіт і стара бабуся.

Символи

Знаки в грі теж винятково питомо російські. Тому на барабанах можна зустріти: самовар, тісто з дошкою, балалайку, сушки, горщик з начинням, чорного кота, гармошку, колобка, піч, вовка.

Ставки і виплати

Ігровий автомат Keks має дев’ять змінних платіжних ліній. Додатково шанси на перемогу в Парі Матч слотах збільшує високий коефіцієнт повернення – 96,28%, а також середня волатильність.

Сума ставки змінна. На одну лінію можна поставити від 1 до 100 кредитів. Тобто, активувавши всі дев’ять секцій, доведеться платити за одне обертання мінімум 9, максимум – 900 гривень.

Що стосується виграшу, сума залежить від початкової ставки і коливається в межах 2-5000 кредитів. Додатково можна «заробити», «зірвавши» джекпот. Його сума незмінна – 500 000 гривень.

Окремо варто виділити бонус-раунд. Він з’являється рандомно і вимагає від геймера вгадувати колір карт. Якщо відповіді вірні, користувач може помножити виграш від х2 до х10.

Додаткові гроші приносять спеціальні символи. Ними є колобок і вовк. Перший виступає в ролі дикого, блокуючи і замінюючи знаки на барабані для збору максимально виграшної комбінації. Другий просто збільшує «заробіток» у випадковому множенні.