Fruit Cocktail

Соковиті тропічні фрукти, неймовірно смачні коктейлі та великі виграші. Все це геймерам пропонує  ПМ casino в  ігровому автоматі Fruit Cocktail.

Інтерфейс

З перших секунд геймплей Fruit Cocktail переносить користувачів у світ фруктової насолоди. Для фону творці вибрали зображення льоду в коктейлі.

Барабани займають практично весь простір екрану. Зверху над ними розташовані вивіска з назвою софта, а також «фінансові» монітори. Знизу знаходяться кнопки управління.

Символи

Знаки софта суворо відповідають тематиці геймплею. Тут можна побачити різноманітні фрукти, а також спеціальні пропозиції в Парі-Матч слотах.

Ставки і виплати

Fruit Cocktail може похвалитися дев’ятьма змінними платіжними лініями, середнім показником волатильності і 95% коефіцієнтом повернення.

Вартість запуску барабанів змінна. Геймери можуть платити від 1 до 900 кредитів.

Базовий виграш залежить тільки від зібраної комбінації та варіюється в межах 2-5 000 гривень. Проте, додатково на «заробіток» впливають:

  1. Джекпот – 500 000 грн.
  2. Дикий. Замінює символи на барабанах в спробах зібрати максимально прибуткові комбінації.
  3. Бонусна ризик-гра. Полягає у вгадуванні кольору карт. Правильні відповіді приносять до х32 множник. Проте, якщо гравець помилиться, втратить поточний виграш.
  4. Бонусний множник. Приносить до х100 ставки.