Crazy Monkey

Кумедні мавпи та інші мешканці джунглів очікують справжніх любителів азартних пригод в ігровому автоматі Crazy Monkey. А ось великі виграші  в ПМ казино онлайн тільки розпалять інтерес до геймплею.

Інтерфейс

Візуальне оформлення Crazy Monkey повністю відповідає назві автомата. Для фону розробники використовували мультиплікаційне зображення джунглів з кумедною мавпою, яка тримає банан.

Барабани займають більшу частину екрана. Над ними відображаються активні лінії, весь кредит і сума поточної ставки. А ось з двох боків творці розмістили кнопки управління.

Символи

Тематика азартного геймплею суворо витримана навіть в знаках на барабанах. Так, тут можна побачити: метеликів, банани, змій, залізні підставки, ананаси, мавпи, скелети і зірки з назвою софта.

Також в грі присутні спеціальні символи.

Ставки і виплати

Дев’ять змінних ліній виплат і близько 96% коефіцієнта повернення роблять ігровий автомат Crazy Monkey одним з найприбутковіших з Parimatch слотів.

Сума ставки змінна. Вона залежить від кількості обраних ліній. В середньому, доведеться заплатити від 1 до 900 гривень.

Що стосується виграшів, їх умовно можна розділити на дві групи: фіксовані (за спрацьовані комбінації) і бонусні. Розмір перших залежить винятково від кількості однакових знаків на тій чи іншій лінії і коливається від двох до 5 000 кредитів. На другі впливають:

  1. Спеціальні символи. Крім множення ставки приносять фріспіни.
  2. Бонусні ігри. Всього їх дві – вгадування карт і призу. У першому випадку виграш буде множитися від х2 до х10. У другому – користувач отримає фіксовані 168 750 гривень.
  3. Джекпот. Випадає вкрай рідко, проте тішить сумою – 125 тисяч кредитів.